Këmishë nate dhe tanga Rosenty e zezë

• Kompleti Rosenty përbëhet nga një spavaćica dhe tanga në ngjyrë të zezë
• Brezat e rregullueshëm dhe mbyllja me shumë faza – përshtatje perfekte
• Kupa me mbështetje – thekson mrekullisht gjoksin
• Motiv me trëndafila – do të zgjojë interes
• Një varëse me shije në nuancë të arit rozë – një aksesor minimalist
• Pëlhurë shumë elastike – do të sigurojë rehati (85% poliamid, 15% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.