Këmishë nate dhe tanga Selinne e zezë

• Komplet Selinne i zi që përbëhet nga një spavaćica dhe tanga
• Brezat e dyfishtë dhe nën-telat rozë – detaje unike
• Brezat e rregullueshëm dhe mbyllja me shumë faza – për një përshtatje të përkryer
• Rripa rreth qafës – thekson bustin
• Varëse në ngjyrë ari të kuq – një aksesor elegant
• Pëlhurë elastike – rehati e garantuar (85% poliamid, 15% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.