Këmishë nate dhe tanga Softily e zezë

• Këmishë nate sensuale nga pëlhura gjysmë-transparente dhe tange përputhëse
• Mbyllje të rregullueshme tejet tërheqëse mbi qafë
• Dekor i bukur në qafë – përfundim me dantellë
• Shpinë e zbuluar për një pamje më tërheqëse
• Rrip i hollë, i dyfishtë me një dekor të shkëlqyer që ngushton vizualisht belin
• Model i pazakontë dhe i detajuar
• Pëlhura gjysmë-transparente në një ngjyrë të thellë të zezë
• Material i këndshëm në prekje dhe i qëndrueshëm (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.