Këmishë nate dhe tanga Vanessme të zeza

• Këmishë nate dhe tange në një kombinim të zi dhe bordo që tërheq vëmendjen.
• Prerje sensuale në shpinë që të mahnit – sytë nuk do të mund të largohen nga ajo.
• Pritje rehatshme dhe femërore që thekson linjat e tua.
• Brezat e supeve janë të rregullueshëm – do të të sigurojnë rehati pa fund.
• Materiali elastik garanton kënaqësi në veshje.
• Përbërja e materialit – 90% poliamid, 10% elastan.

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.