Këmishë nate Estiqua e zezë

• spavaćica e gjatë e zezë Estiqua
• prerje jashtëzakonisht femërore dhe asimetrike – pamje mahnitëse!
• brezat e rregullueshëm – përshtatje perfekte
• material i tejdukshëm – shton pikantërinë
• model dantelle i bukur – shton stilin dhe në mënyrë tërheqëse thekson qafën
• varëse argjendi në bel – shumëllojshmëri elegante
• shpinë e ekspozuar – efekt ‘wow’!
• material i butë dhe i këndshëm në prekje (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.