Këmishë nate Lacrisia e zezë

• Spavaćica Lacrisia e guximshme
• prerje fenomenale që zbulojnë gjoksin – ndjesi të nxehta
• rrjetë delikate dhe e tejdukshme e zbukuruar me dantellë – thekson bukurisht kurbat
• choker sensual me një varëse bizhuteri – shton elegancën dhe intrigon
• tanga e hapur përfshirë – një aksesor shumë seksi
• material i këndshëm në prekje dhe i pëlqyeshëm (spavaćica: 90% poliamid, 10% elastan, tanga pa fund: 44% poliamid, 56% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.