Seksi kimono 810-PEI-1 dhe zi

• pëlhurë e lëmuar dhe dantella – lëreni imagjinatën tuaj të egër!
• rrip sateni – Zgjidhja Did2Fit – rregullojeni sipas dëshirës
• mëngë të bukura me dantella dhe buzë dantelle në të gjithë fustanin
• pëlhurë e butë dhe elastike
• përbërja: 85% poliamid, 15% elastinë

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.