Seksi kimono Allunes dhe zi

• peignoir-i seksi Allunes
• e zezë e thellë dhe modele sensuale të kafshëve – një kombinim mahnitës!
• material i tejdukshëm në mëngë dhe në pjesën e pasme – joshës dhe intrigues
• përfundim sateni – një element shumë femëror
• shirit i këndshëm në prekje në bel – përshtatje perfekte me trupin
• materiale të këndshme dhe delikate (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.