Seksi kimono dhe tange Alluria dhe zi

• Pizhamë elegante në një dizajn seksi dhe të lehtë
• Pjesa e përparme dhe mëngët e shkurtra janë të bëra nga dantella e bukur me motive lulesh
• Anët dhe pjesa e pasme e këmishës janë nga një material transparent
• Pizhama e lidhur me një shiritë të shkëlqyer sateni
• Rregulloje sipas dëshirës tënde (Did2Fit)!
• Tanga joshëse e bërë nga dantella përfshihet – material i hollë dhe elastik (94% poliamid, 6% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.