Seksi kimono dhe tange Miamor dhe zi

• kimono seksi me mëngë dantelle
• pëlhurë delikate dhe detaje perfekte – kënaqësi e pastër!
• dantella në supet shton shumë çarm
• skajet janë zbukuruar me shirit të veçantë – detaje të përkryera
• rrip sateni – duket shkëlqyeshëm dhe ofron mundësi të plotë rregullimi
• tange i thjeshtë përputhës përfshihet
• pëlhurë elastike dhe e këndshme (85% poliamid, 15% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.