Seksi kimono Diyosa dhe zi

• një peinuar absolutisht fenomenal
• rrip satini në ngjyrë të zezë – rehati dhe pamje e shkëlqyer
• shirit tërheqës me dantellë në skajet – garanci e një pamjeje elegante
• një fiok satini seksi në pjesën e pasme
• material i lëmuar me elasticitet të përkryer (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.