Seksi kimono Estiqua dhe zi

• peignoir i gjatë i zi Estiqua
• material paksa i tejdukshëm i zbukuruar me pika – shton pikantërinë
• prerje elegante – shik dhe femërore
• përfundim i veçantë dantellë – një element magjepsës
• mbyllje diskrete në bel – siluetë e theksuar
• material i këndshëm ndaj prekjes (85% poliamid, 15% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.