Seksi set 2 pjesëshe Agatya dhe zi

• Seti Agatya përbëhet nga një korse dhe brekë
• Dekolte i thellë – thekson bukur gjoksin
• Bretele të rregullueshme në pjesën e sutjenit – mundësi për rregullim
• Mbyllje e rregullueshme në pjesën e shpinës (në lartësinë e belit)
• Ornament unik me dantellë në pjesën e shpinës – tërheq vëmendjen
• Shpinë shumë e ekspozuar – dukje fantastike!
• Korse dhe pantallona të përfunduara me dantellë delikate
• Brekë me prerje femërore – thekson format
• Material i butë (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.