Seksi set 2 pjesëshe Blanita dhe zi

• Sutjena dhe fundi janë të bërë nga material satini i zi – elegancë origjinale.
• Brezat e sutjenës janë të rregullueshëm dhe mbyllja është shumëfazore.
• Dantella e hollë zbukuron kupa dhe anët e fundit.
• Fundi i prerë si lapsi përshtatet në mënyrë të përkryer.
• Prerje trekëndëshe në pjesën e pasme.
• Bel i lartë që thekson linjën e belit.
• Varëse e hollë në pjesën e përparme.
• Material i butë dhe elastik në prekje (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.