Çorape për zhartien Bellastia të zeza

• çorape Bellastia në ngjyrë të zbehtë
• pjesa e sipërme me dantellë dhe motiv lulesh – detaje tërheqëse
• ky dizajn nuk mban vetë – një rrip mbajtës nga e njëjta koleksion do të jetë një shtesë magjepsëse
• të bëra nga një pëlhurë elastike – komoditet i shkëlqyer (85% poliamid, 15% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.