Çorape vetë-mbështetëse S306 bezh

• Çorape vetë-mbështetëse në ngjyrë bezhë me trashësi prej 15 DEN
• Rripa kadifeje në pjesën e kofshës me shirita silikoni
• Materiali i ndritshëm najlonik
• Shiritat silikoni në kofshë eliminojnë nevojën për mbajtësen e çorapeve dhe jartiera
• Material i hollë dhe delikat në prekje (84% poliamid, 16% elastin)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.