Seksi set 2 pjesëshe Latinesa dhe zi

• set i zi Latinesa që përbëhet nga një sutien dhe një tanga
• mbyllje me shumë faza dhe brezat e rregullueshëm – përshtatje perfekte
• varëse e shkëlqyer – një detaj interesant
• akcente me motive lulesh – një dizajn intrigues
• pëlhurë transparente – delikate dhe e butë në prekje
• përbërja e materialit: 94% poliamid, 6% elastan

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.