Seksi set 2 pjesëshe Ms Merrilo dhe kuq

• Set të brendshme Ms Merillo Xmas me sutjen dhe të brendshme
• mbyllje me shumë faza dhe bretele të rregullueshme – përshtatje perfekte
• bretele të lozura dhe një pompom – bëj përshtypje
• varëse e shkëlqyer – një detaj elegant
• pëlhurë elastike – rehati e pakrahasueshme (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.