Top dhe brekë Delicanta menta

2.399 L

• dekolte e thellë – theksi ne gjoks
• rripa të rregullueshëm për rehati më të madhe
• brekë ComfyCut – të rehatshme për përdorim të përditshëm
• dantella komode – shumë e këndshme në prekje
• harqe të lezetshme – nxjerr në pah sharmin e çdo gruaje
• set përfshin: top dhe brekë
• material i butë dhe elastik
• përbërja: 90% poliamid, 10% elastin