Brekë Chilisa të kuqe

• Brekët e kuqe Chilisa
• Dantella unike – përshtatet në mënyrë perfekte me format femërore
• Prerje tërheqëse në bark dhe pjesën e poshtme të shpinës
• Akcent i shkëlqyer dhe zemër argjendi me zirkone – detaje interesante
• Pëlhurë fleksibël – garanci e rehatisë (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.