Bodi erotike B135 dhe zi

• Bodiku i thurur B135
• Dekorime gjeometrike – thekson në mënyrë perfekte figurën
• Prerje e madhe në pjesën e pasme – një pamje seksi
• Rrjetë i hollë – përqafon trupin në mënyrë të këndshme
• Hapje në pjesën intime – një element guximtar
• Material i këndshëm ndaj prekjes dhe elastik (90% najloni, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.