Bodi erotike Chic Amoria dhe zi

• Bodin e zi Chic Amoria
• Brezat e rregullueshëm, mbyllja shumëfazore dhe mbështjellëset – garanci për një përshtatje perfekte
• Varëse e shkëlqyer – tërheq vëmendjen
• Hapje në pjesën intime – stil i nxehtë
• Kombinim i pëlhurës së lëmuar dhe rrjetës transparente – përzierje me shije
• Pëlhurë fleksibël – siguron rehatinë tënde (94% poliamid, 6% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.