Bodi erotike Glandez dhe zi

• bodi Glandez në ngjyrë të zezë
• hapje në pjesën intime – një prerje befasuese
• brezat e rregullueshëm – përshtatje perfekte e garantuar
• brezi i kuq që vishet rreth qafës – thekson rrumbullakësinë e gjoksit
• varëse e shkëlqyer – një detaj me stil
• brezat e çorapeve të zeza dhe të kuqe – mund të hiqen në çdo kohë
• pëlhurë e butë dhe transparente dhe aksesorë aksidentë – garanci e rehatisë (94% poliamid, 6% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.