Të brendshme erotike Serafia dhe zi

• Seti Serafia në ngjyrë të zezë – përbëhet nga një sutien dhe tanga
• prerje joshëse – hapje në zonën intime dhe kupa
• mbyllje me disa faza dhe brezat e rregullueshëm të supeve – përshtatje perfekte
• kupa të lehta të mbushura me tela – do të nxjerrin në pah lakrat në mënyrë ideale
• varëse që shkëlqen – një aksesor interesant
• material i hollë dhe elastik – rehati e garantuar (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.