Bikini Mexico Beach pink

3.099 L

• rroba banje me bikini Mexico Beach ngjyrë pjeshkë
• sytjena sportive – shumë komode për gjoksin
• rripa të rregullueshëm
• fiksim në pjesën e pasme të sytjena
• tanga e stilit të viteve ’90 – prapanica duket perfekte!
• materiali është i butë dhe shumë elastik (82% poliamid + 18% elastan, veshja: 95% poliestër + 5% elastan)