Bodi Nudelia bezh e zezë

2.299 L

• bodi unike në ngjyrën e lëkurës me shkëlqim seksi
• rripat kryq të rregullueshëm në pjesën e pasme
• mbërthim me shumë nivele në pjesën e pasme
• prerje provokuese mbi gjoks dhe material paksa i tejdukshëm
• vijat e zeza e bëjnë vizualisht siluetën më të hollë
• pe i artë në pëlhurë shkëlqen pak
• elasticitet perfekt dhe butësi e materialit
• përbërja: 90% poliamid, 10% elastin