Çorape për zhartien Marrbel të zeza

799 L

• çorape për zhartien ngjyrë lëkure marbel
• dantella e zezë në formë llastik për zhartien – shumë joshëse dhe elegante
• materiali i butë ngjyrë bezhë – perfeksionon bukurinë e këmbës
• material elastik shumë i butë në prekje (85% poliamid, 15% elastan)