Seksi set 2 pjesëshe Miamor dhe zi

3.199 L

• set seksi dypjesësh me dantella elegante
• gjysmë sytjena zbulon gjoksin tuaj dhe thekson linjat tuaja
• pjesa e poshtme e sytjena ka kosha që hiqen – vendosni vetë!
• harku prej sateni shton shumë hijëshi
• rripa dhe mbërthim i rregullueshëm në shpinë – përshtatje e përsosur
• brekë elegante me dantella
• pëlhura opake dhe dantella – një përzierje perfekte!
• dantella e ngushtë sipër prapanicës zbulon dhe thekson sfondin tuaj
• pëlhurë e butë dhe elastike
• përbërja: 90% poliamid, 10% elastin