Korset dhe tanga Yaskana dhe zi

3.499 L

• korse elegante seksi Yaskana dhe tanga e përshtatshme
• rripa korse të rregullueshme – perfekte për personalizim
• sytjena nën tela – duket e mrekullueshme dhe mban gjoksin në mënyrë perfekte
• një varëse argjendi dekorative mes gjoksit
• prerje seksi e barkut – zbulon butësisht një pjesë të trupit
• rripa shtesë në bel – thekson kthesat tuaja
• shpinën e hapur me rripa të rehatshëm të kryqëzuar me dantellë
• llastik për çorape zahrtien me tela të lëvizshëm dhe të rregullueshëm
• tanga që përputhet është pjesë e kompletit
• material elastik i këndshëm në prekje (90% poliamid, 10% elastinë)