Brekë Brasica të zeza

1.499 L

• Brekë të zeza Brasica
• Një varëse bizhuteri në ngjyrë të arit rozë në pjesën e përparme – shton elegancën
• Rripat elastikë kryqëzohen mbi bark dhe mbrapa – theksojnë bukur belin
• Të bëra nga pëlhura miqësore me lëkurën (90% poliamid, 10% elastan)